Umělec, časopis

rok vzniku: 0
rok zániku: 0
obec: Praha
adresa: _
e-mail: umelec@divus.cz
www: www.divus.cz, www.umelec.org

poznámka:
UMĚLEC / INTERNATIONAL

Vydavatel: DIVUS
Ivan Mečl, ivan@divus.cz, skype: ivan_mecl
Tel.: (+420) 226 216 080, 777 281 837
Hlavní redakce Česká republika

Adresa: Umělec, Nakladatelství Divus
Křižíkova 34, 180 00 Praha 8 Česká republika
Telefon: (+420) 226 216 089
Web: www.divus.cz, www.umelec.org
Mail: umelec@divus.cz

Česká verze
Redaktorka: Lenka Vítková
lenka@divus.cz, skype: vitkovalenka
Tel.: (+420) 226 216 083, 777 773 445
Divus
Reprodukce a design:
Blanka Brixová a Dan Vlček, studio@divus.cz
Tel.: (+420) 226 216 090, 777 771 779
Správa sítě, technická podpora:
Vojtěch Žítek, divus@divus.cz
Tel.: (+420) 226 216 085 , 777 753 016
Prodej a předplatné:
Lucia Jamrichová,
shop@divus.cz Tel.: (+420) 226 216 086, 777 730 230
Inzerce:
news@divus.cz
Tel.: (+420) 226 216 088, 777 281 837

Anglická verze
Redaktor: William Hollister
william@divus.cz, skype: williamhollister
Tel.: (+420) 226 216 084, 777 609 639

Španělská verze
Redaktorka: Marisol Rodríguez, mexico@divus.cz
Ruskojazyčné země a země bývalého Sovětského svazu:
Redaktorka: Alena Boika
alena@divus.cz, skype: umelec_alena_boika
Tel.: (+420) 226 216 082, 777 727 827

Redakce / Německo
Redakce: Stefan Kirmse
stefan.kirmse@soas.ac.uk
Tel: +49 (0) 30 4703 5709
Produkce: Spunk Seipel,
spunkseipel@aol.com
Inzerce, prodej a předplatné: Galena Hristova
Tel: +49 (0) 176 2403 6113, berlin@divus.cz
Lenka Kropáčová
Tel: +49 (0) 173 8303 717, berlin@divus.cz
Adresa: Umělec / Divus Verlag
Schönhauser Allee 167c 10435 Berlín, Německo
Tel./Fax: +49 (0) 30 4862 3755, 30 4862 3766
Web: www.umelec.de, E-Mail: berlin@divus.cz
skype: umelec_deutschland

Redakce / Rakousko
Produkce, inzerce a prodej: Milena Dimitrova,
wien@divus.cz
Rakouská redakce - Adresa:
Umělec Austria - Milena Dimitrova Weidmanngasse 38/5, 1170 Vídeň
Tel.: 0043 (0) 664 916 3535

Redakce / Francie
Redaktor: Leonor Nuridsany,
leonor.nuridsany@free.fr
Adresa: Umelec France - Leonor Nuridsany
52, rue A. Dumas 75011 Paris, Francie
Tel.: +33 614 197 583, +33 1 40 33 69 09
Mail: paris@divus.cz

Redakce / Švýcarsko
Redaktor: Oliver Kielmayer, kielmayer@gmx.net
Tel.: +41 (0) 765 766 706
Inzerce a distribuce: Petra Schläpfer, petra@divus.cz
Tel.: +41 (0) 788 101 931
Adresa: Umelec C/o k3 project space,
Hardstrasse 219, Maagareal CH 8005 Curych, Švýcarsko

Redakce / Velká Británie
Redaktor a produkce: Ivan Mečl,
ivan@divus.cz
mobil: +44 (0) 79 51 14 39 16
Prodej a inzerce: Ivan Mečl
london@divus.cz
mobil: +44 (0) 77 88 13 25 23
Adresa: Umělec / Divus UK
Unit No.30, 3rd Floor, North Entrance
37 Cremer Street, Shoreditch
Londýn, E2 8HD
Velká Británie
Telefon: +44 (0)20 7739 8993

Redakce / Čína
Lu Jing, beijing@divus.cz
Telefon: +86 137 1816 4026

Redakce / Mexico
Redaktorka: Marisol Rodríguez
mexico@divus.cz
Adresa: Umelec Mexico - Marisol Rodríguez
Calle Cocoteros 196 depto 323
Colonia Nueva Santa Maria Delegación Azcapotzalco
02800 México DF, Mexico
Tel.: +52 (044) 55 34 83 93 20

Redakce / Argentina
Hana Vojáčková,
hana.vojackova@centrum.cz Tel.: +54 (11) 43 07 39 83
Adresa: Umelec Argentina - Hana Vojáčková,
Uspallata 489 3piso dep. 7
Buenos Aires Capital Federal, CD: 1143 Argentina

Redakce / USA
Produkce: Arlene Tucker
arlene.umelec@gmail.com
Adresa:
285 Rugby Rd #2, Brooklyn
NY 11226
USA