Tiskárna Reproprint, s.r.o.

rok vzniku: 0
rok zániku: 0
obec: Praha
adresa: Poděbradská 540
PSČ: 190 00

poznámka:
Výrobní závod a sídlo firmy v PRAZE

V roce 1998 začalo pracovat obchodní zastoupení v Praze. Následně, v roce 1999, zde vzniklo pracoviště pro přípravu litografií pod názvem REPROPRINT STUDIO, a. s.

Roku 2000 byly do provozu umístěny skládací stroje STAHL a řezací stroje POLAR. A v témže roce bylo ukončeno několikaleté úsilí vyvinuté pro dosažení vlastního výrobního a obchodního zázemí v Praze získáním rozlehlého objektu. Ihned zde započala rekonstrukce a též instalace dvou rotačních ofsetových tiskových strojů HEIDELBERG WEB 16, dále pětibarvového archového ofsetového tiskového stroje HEIDELBERG Speedmaster CD102-5+LX ve formátu B1, s lakovací jednotkou a sušením, dalšího zařízení CtP pro přípravu tiskové formy CREO SCITEX ve formátu B1, copydot skeneru RENAISSANCE II+ a technologií pro dokončující zpracování jak pro šitou vazbu V1 od firem HEIDELBERG a MÜLLER MARTINI, tak pro lepenou vazbu V2 od firmy KOLBUS. V druhé polovině roku 2001 byla zahájena polygrafická výroba.

V březnu 2003 byl zakoupen a instalován čtyřbarvový tiskový stroj Heidelberg CD 102-4P formátu B1. V březnu 2004 byla zakoupena v pořadí druhá šitá vazba V1 ST 300 od firmy Heidelberg a v dubnu 2004 byla dokončena rekonstrukce budovy obchodu, příjmu a kontroly dat, skladových a odbytných prostorů.

V polovině roku 2004 proběhla výstavba druhé haly pro rotační tisk. Začátkem září pak byl spuštěn rotační stroj firmy Heidleberg M-600 a v srpnu byla instalována linka na předtiskovou přípravu tiskových desek CTP od firmy AGFA s označením Appogee X.