Error: Your browser does not support JavaScript!
0
EN
osoby
dokumenty
události
skupiny
instituce a místa
klíčová slova
edice
vše
HLEDAT:
datum narození
datum úmrtí
místo narození
místo úmrtí
působení
profese
autor textu
autor publikace
fotograf
ilustrátor
instalace výstavy
kurátor
profesor
překladatel
typograf
zmíněná osoba
HLEDAT:
rok vydání
autor publikace
autor díla
autor textu
osoba v dokumentu
ročník
číslo
edice
ISBN
klíčové slovo
typ dokumentu
katalog autorský
katalog kolektivní
plakát
pozvánka autorská
kniha
podřazený dokument
pozvánka kolektivní
periodikum
encyklopedie/slovník
dílo
HLEDAT:
termín konání
instituce
pořadatel
autorská
kolektivní
HLEDAT:
rok vzniku
rok zániku
místo vzniku
HLEDAT:
adresa
obec
stát
místo konání
pořadatel
tiskárna
vydavatel
dokumenty o instituci
zmíněná instituce
HLEDAT:
HLEDAT:
HLEDAT:
Základní údaje
Obor osoby
Historie
zlatník
zlatník
osoba
narození
A. D.
Anders Heinrich
Angell Joseph jr.
1815
Aspruck Franz
1570
Austerlitzer Lorenc
Bandinelli Baccio
12. 11. 1493
Baumgarten Josef
1740
Benack (Benák, Bönack) Jan
Bergoldt Jiří
1669
Bernkopf (Bärnkopf, Bartkopf) Jan
Bramlage (Brumlage, Bromlager, Pramlage) František
1659
Briosco Andrea
1470
Brullus Jan
1710
Brullus Jan Jiří
1679
Bry Theodor de
1528
Cabaille Barthélemy
Carabin François-Rupert
27. 3. 1862
Caraglio Gian (Giovanni)
1500
Cellini Benvenuto
3. 11. 1500
Cocsell Michal
Cralowitz Johann
Dadler Sebastian
1586
Diesbach František
1696
Diesbach František
Dietrich Jeroným (Hieronymus)
Dötsch Michael
Duncker Kašpar
1770
Durst ml. František
Ebner Jakub
1700
Ebner Karel
7. 5. 1883
Eferdinger Erhart
Eisenlöffel Johannes
10. 1. 1876
Fabergé Carl
30. 5. 1846
Fémes Beck Vilmos
18. 2. 1885
Fleischer Aurifaber Johann
Fleischmann Richard
1741
Flötner Peter
1490
Foppa Cristoforo (Ambroggio)
1452
Forstner (Foerster, Forsterer) Jan
1714
Fortner Josef
1768
Fouache Jean-Baptiste
Francia Francesco
1450
Francia Giacomo
1486
Freibösen Konrad
Freindt Jan
Freund (Freundt, Freindt, Freint) Sebastian Ignác
1711
Furche Johann
Gindle Prokop
1780
Göpfert Martin
Graf Urs st.
Graf (Graff) Urs
1485
Greuter Jan
Grohmann Jeronym
12. 9. 1803
Gschwandtner Kašpar
2. 6. 1708
Haller Jan
Haupt Hans
Hensel Hans
Hermann z Limburka
Heyer Hans
Hiramatsu Yasuki
30. 4. 1926
Hlavsa z Liboslavě Jan
Hoffmann Georg
1557
Hooghe Romeyn de
10. 9. 1645
Hora Jan
Hrbek Marek
1635
Hrdý Jindřich
23. 6. 1956
Charon Maurice
1912
Ibens Wim
4. 5. 1934
Indegrentz Nikolaus
1656
Irminger Johann
1635
Jabłoński Giedymin
29. 6. 1946
Jamnitzer Christoph
11. 5. 1563
Jamnitzer Wenzel
1508
Jan z Limburka
Jencke Jan
1664
Jenichen Balthasar
Jiřík z Řásné
1530
Jopp Jan
Jünger Hermann
26. 6. 1928
Kadaník Michal
1982
Kadolt Konrád
Kaisberger Lorenz
1781
Karer Antonín
Kautsch Jindřich
28. 1. 1859
Ketzner Martin
1695
Kinda František
Kogler Johann
Koller Samuel
Kotínek Mauricius
1665
Krafft st. Hans
Kraft (Krafft) Jan
1702
Krug st. Hans
1484
Kunstmann Simon
Kyncl Jaroslav
1933
Lalique René
6. 4. 1860
Lambert Gottfried
Laminit Paul
1773
Langmayer Ignác
Leidecker Adam
Leoni Leone
1509
Libay Samuel
1. 3. 1781
Lichtenschopf Leopold
11. 11. 1680
Linden Esaias zur
Lockey Rowland
1565
Lomos David
1975
Lorber Eduard
26. 5. 1860
Lorich (Lorck) Melchior
1526
Lotter Abraham
1535
Löw (Löwe, Lew) Jan
1726
Luix Jacob
1693
Lux Johann
1664
Maden Mikuláš
Maler Valentin
1540
Manlich Jakob
Marciniec Marcin
Maroušek Antonín
1788
Meckenem ml. Israhel van
1440
Meckenem st. Israhel van
Medek Leonard
8. 4. 1962
Meissonier Juste-Aurèle
1695
Meylan Marcel
20. 1. 1920
Mignot Daniel
Michael Johann
Milič Mikuláš (Nickel)
Miller Caspar
Mistr hracích karet
Mistr Smrti Panny Marie
Mohr Wilhelm
14. 1. 1907
Monogramista E.S.
Monogramista I.A. ze Zwolle
Müller Philipp
2. 10. 1654
Müller (Mueller, Miller) Jan
1679
Neireiter Caspar
Němec Josef
26. 2. 1871
Němec Václav
30. 10. 1845
Neufahrer Ludvík
1500
Neuwald Amos
Neuwald Amos
Nitsch Paul
1548
Novák Emanuel
25. 12. 1866
Oberhölzer Philip
1686
Osenbruck Andreas
Packeny František Emanuel
17. 6. 1773
Packeny Jan
1694
Packeny Jan Dominik
1725
Partsch (Bartsch) Jan
1698
Paul z Limburka
Pfister Caspar
1571
Pflaumer Eugen
Pieter Franz
Pilchowitz (Pilchowský, Pilchowicz, Pilchowasky, P Řehoř
Poggini Domenico
24. 8. 1520
Pollaiuolo Antonio
17. 1. 1432
Pomodoro Arnoldo
23. 6. 1926
Pomodoro Giò
17. 11. 1930
Procházka Jiří
Procházka Tomáš
1977
Przyrembel Hans
3. 10. 1900
Puiforcat Jean
5. 8. 1897
Raimondi Marcantonio
1480
Ranzoni Rinaldo
22. 8. 1671
Redelmayer Ferdinand
1689
Riccio Andrea
1470
Riegel Ernst
12. 9. 1871
Richter Prokop
1795
Ritter Christoph II.
1548
Rossi František
1780
Rossmayer (Rohsmayer, Rossmaar) Wolfgang
1680
Rossmayer (Rossmayr, Rohsmayer, Rossmeyr) František
1700
Rudolf Jan (Hans)
Rudolf Martin
Rummel Karel
Ruos (Rues, Ruof, Russ, Ruoss, Ross) Jan
1629
Saler Dominikus
Saler Josef
1697
Sartorius Jan
1668
Seitz František
1705
Seitz Jiří
1695
Seitz Johann
1738
Schachtel Jan
1681
Schick Jan
Schirmann Jan
Schlottheim Hans
1547
Schneeberger Michael
Schneeweis Samuel
Schönau Hans
1537
Schwägerle st. (Schwegerl, Schwegerle, Schwägerle) František
1684
Schwegerle Ignác
1729
Schwegerle Josef
Schwegerle ml. František
1722
Schweinberger Anton
Směšný Vojtěch
1907
Soukup Jan
30. 1. 1971
Souply Émile
28. 12. 1933
Spann Josef
1788
Staněk Jaroslav
28. 6. 1931
Stegner Mathias
Strada Jacopo
1515
Strada Ottavio
1550
Strich st. Hans
1550
Suavius (Zutman) Lambert
Szilassy (Silaši) Johannes (János)
1707
Šimšický (Schimschiczky, Schemschiczky, Schimschit Kryštof
Šourek Vladimír
1877
Thelott Johann
10. 4. 1655
Thomas David
Thomassin Philippe
28. 1. 1562
Tittelbach František
Ursenthaler st. Ulrich
Václav z Olomouce
Vecchietta
Vermeyen Jan
1559
Verrocchio Andrea del
1435
Vianen Paulus van
1570
Vogelhund Andreas
1703
Voitländer František
1657
Vos Jan de
Weber František
3. 12. 1827
Weigel Christoph
9. 11. 1654
Weinert Egino
3. 3. 1920
Weinold (též Weinet) Marx
Weishun Samuel
Welcz Concz
Wende Theodor
3. 12. 1883
Wild Kryštof
Wischke Ephraim
Wolfgang Georg
1631
Würth Johann
Zafouk Dominik
1. 6. 1796
Zan Bernhard
Zaremska Jadwiga
1914
Zaremski Jerzy
1919
Záveský František
18. 5. 1892
Zschaler Othmar
1930