Error: Your browser does not support JavaScript!
0
EN
osoby
dokumenty
události
skupiny
instituce a místa
klíčová slova
edice
vše
HLEDAT:
datum narození
datum úmrtí
místo narození
místo úmrtí
působení
profese
autor textu
autor publikace
fotograf
ilustrátor
instalace výstavy
kurátor
profesor
překladatel
typograf
zmíněná osoba
HLEDAT:
rok vydání
autor publikace
autor díla
autor textu
osoba v dokumentu
ročník
číslo
edice
ISBN
klíčové slovo
typ dokumentu
katalog autorský
katalog kolektivní
plakát
pozvánka autorská
kniha
podřazený dokument
pozvánka kolektivní
periodikum
encyklopedie/slovník
dílo
HLEDAT:
termín konání
instituce
pořadatel
autorská
kolektivní
HLEDAT:
rok vzniku
rok zániku
místo vzniku
HLEDAT:
adresa
obec
stát
místo konání
pořadatel
tiskárna
vydavatel
dokumenty o instituci
zmíněná instituce
HLEDAT:
HLEDAT:
HLEDAT:
Základní údaje
Obor osoby
Historie
mecenáš
mecenáš
osoba
narození
Almassy Juraj
1864
Althan Michael
26. 8. 1643
Ambros Julius
13. 4. 1855
Andrassy Emanuel
3. 3. 1821
Aspremont-Lynden Johann Nepomuk Gobert von
22. 9. 1757
Auersperg František
20. 10. 1856
Barifis Giovanni
Bartelmus Rudolf
Bartoň-Dobenín Cyrill
24. 12. 1863
Bauer Adolf
1879
Bauer Viktor von
2. 4. 1876
Bayern von Joseph
5. 12. 1671
Bednář Antonín
26. 7. 1863
Bellai Jozef
27. 1. 1871
Bellmann Karel
1783
Bergmann Rudolf
1821
Berka z Dubé František
1649
Berka z Dubé a Lipé Bohuchval
1590
Bissingen Karel
Blümegen Hermann
1. 6. 1716
Bondy Bohumil
15. 11. 1832
Brandejs Alexander
7. 9. 1848
Bratmann Josef
5. 12. 1848
Bubna a Litic, z Bubna a Litic Jan
Buquoy Filip
Calta z Kamenné Hory Jan
1420
Clam-Gallas Kristian
3. 9. 1771
Clary-Aldringen Karel
12. 12. 1777
Colonna de Fels Leonard
1565
Cornaro Luigi
1475
Černín z Chudenic František
30. 6. 1710
Černín z Chudenic František
5. 3. 1697
Černín z Chudenic Heřman
1706
Černín z Chudenic Heřman
24. 7. 1576
Černín z Chudenic Heřman
25. 7. 1659
Černín z Chudenic Humprecht
14. 2. 1628
Černín z Chudenic Jan
1554
Daun Jindřich
1. 9. 1678
Doubrava Josef
29. 2. 1852
Dvořáček František
1891
Fingerhut Náprstek Ferdinand
24. 5. 1824
Fodermayer Augustin
23. 11. 1829
Geringer August
2. 8. 1842
Gomperz Heinrich
24. 12. 1843
Grassalkovich Anton I.
1694
Grassalkovich Anton II.
1734
Grassalkovich Anton III.
1771
Griespek z Griespeku Florian
Guggenheim Solomon
2. 2. 1861
Habsburg Ferdinand Tyrolský
14. 6. 1529
Habsburg Leopold I.
9. 6. 1640
Haugvic z Biskupic Bedřich
Haugvic z Biskupic Jindřich
Havel Jan
7. 1. 1823
Hlávka Josef
15. 2. 1831
Hohenlohe Christian
21. 3. 1848
Horáček Bohuslav
4. 12. 1924
Hrubý z Jelení Theodor
4. 2. 1826
Chocquet Victor
1840
Chotek Karel
23. 7. 1783
Jagello Ludvík
1. 7. 1506
Jagello Vladislav II.
1. 3. 1456
Jan II. z Lichtenštejna
5. 10. 1840
Jelínek Milan
1922
Klar Alois
25. 4. 1763
Klar Pavel
10. 7. 1801
Klar Rudolf
17. 1. 1845
Kočka-Amort Václav
3. 3. 1882
Kounic Albrecht
28. 6. 1829
Kounic Dominik
30. 11. 1654
Kounic František
1742
Kounic Michal
6. 3. 1803
Kretschmer Otto
25. 1. 1875
Kufstein Leopold
1676
Kyncl John
16. 8. 1936
Lamezan-Salius Olivier
Landfras Alois
24. 4. 1797
Lanna Vojtěch
29. 5. 1836
Lenhardt Heinrich
Liebieg Heinrich
29. 4. 1839
Liechtenstein Josef
1696
Liechtenstein Karel
12. 9. 1611
Lobkovic Popel Jiří
1551
Lothringen-Haus Oesterreich Franz
10. 12. 1863
Lothringen-Haus Oesterreich Joseph
2. 3. 1833
Löwenherz-Hrubý z Gelenj Bohdan
4. 2. 1826
Ludvík Jan
9. 2. 1862
Ludvík II., bavorský král
25. 8. 1945
Lumpe Jindřich
16. 2. 1859
Machek Josef
24. 3. 1816
Máriássy Wolfgang
1736
Martini Jan Nepomuk
16. 3. 1805
Medici Lorenzo dei
1. 1. 1449
Meulensteen Gerard
5. 2. 1943
Michal Emanuel
14. 7. 1894
Mölzer Eustach
1. 9. 1878
Náprstek Vojta
17. 4. 1826
Novotný Jan
1806
Novotný Jaroslav
2. 7. 1941
Oliva Alois
11. 7. 1822
Paar Josef
31. 5. 1660
Paar Josef
Pachta z Rájova Antonín
Paroubek Martin
17. 4. 1761
Pavlovský z Pavlovic Stanislav II.
Pivečka Jan
24. 10. 1919
Pleschner von Eichstett Eduard
13. 9. 1813
Podstatný Martin
18. 3. 1762
Primavesi Otto
27. 2. 1868
Přemyslovec Břetislav Olomoucký
Přemyslovec Ota II. Olomoucký zvaný "Černý"
Přemyslovec Svatopluk
Přemyslovec Václav I. Olomoucký
Přemyslovec Vladimír Olomoucký
Questenberg Johann
23. 2. 1678
Reinsberger Josef
18. 8. 1844
Resch Ota
2. 4. 1888
Rogers Samuel
30. 6. 1763
Ronovec Čeněk I. z Lipé
Ronovec Čeněk II. z Lipé
1263
Ronovec Čeněk III. z Lipé
Ronovec Čeněk VI. z Lipé
Rudolf II. Habsburský, římskoněmecký císař
18. 7. 1552
Salm-Reifferscheidt Hugo
1. 4. 1776
Savoyen-Carignan Eugen
18. 10. 1663
Semenikhin Vladimir
31. 8. 1967
Schreiner Gustav
11. 6. 1847
Silva-Tarouca Bedřich
11. 12. 1816
Sinzendorf Philip von
Slavík Jan
19. 5. 1852
Smutný Pavel
17. 10. 1959
Spaun Maximilian von
15. 2. 1856
Sporck (Špork) František
9. 3. 1662
Stach Černín Jaromír
25. 7. 1948
Straka z Nedabylic Jan
1645
Sykora Eduard
5. 7. 1835
Šulc František
16. 9. 1865
Švagrovský August
14. 3. 1847
Thun-Hohenstein František
14. 6. 1809
Tieftrunk Josef
23. 11. 1814
Troyer Ferdinand
20. 1. 1698
Tschudi
Valdštejn Adam
1569
Valdštejn Albrecht
14. 9. 1583
Valdštejn Karel
Veith Antonín
3. 1. 1793
Vilcek Jan
17. 3. 1933
Vojtěch ze Šternberku Václav
1643
Vollard Ambroise
3. 7. 1866
Vratislav z Mitrovic Václav
Vrbna Václav
Wald Jiří
Waldes Jindřich
2. 7. 1876
Werdenberg Jan
Werdenberg Jan
1662
Wilczek Johann
7. 12. 1837
Wojtyła Arkadiusz
1978